www.seturdutyfree.com

Sitemiz yapım aşamasındadır.


Hava Limanı
MAĞAZALARI
İSTANBUL
Haritada Göster
Sabiha Gökçen Havalimanı
Erbil KOŞTU
Tel: (0216) 588 87 52
Adres: Sabiha Gökçen Havalimanı
Dış Hatlar Terminali
E-posta: erbilk@setur.com.tr

Arif KURT
Tel: (0216) 554 33 39
Adres: Kısıklı Cad. No:24 Altunizade-İstanbul
E-posta: arifk@setur.com.tr

GAZİANTEP
Haritada Göster
Gaziantep Havalimanı
Serkan Ceylan
Tel: (0342) 582 10 16
Adres: Gaziantep Havalimanı Dış Hatlar Terminali
E-posta: sceylan@setur.com.tr
SAMSUN
Haritada Göster
Çarşamba Havalimanı
Enis ÖZYÜREK
Tel: (0362) 844 85 63
Adres: Samsun Havalimanı
E-posta: eniso@setur.com.tr
Exclusive
MAĞAZALARI
İSTANBUL
Haritada Göster
Atatürk Havalimanı
Hüseyin Mirzaoğlu
Tel: (0212) 465 31 50
Adres: Atatürk Havalimanı
Dış Hatlar Terminali
E-posta: huseyin@setur.com.tr
Deniz Limanı
MAĞAZALARI
İZMİR
Haritada Göster
Alsancak
Şükrü Yılmaz
Tel: (0232) 463 87 34
Adres: Alsancak Limanı
E-posta: sukruy@setur.com.tr
İZMİR
Haritada Göster
Çeşme
Oktay ÖZBİL
Tel: (0232) 712 61 81
Adres: Çeşme Liman Mağazası
E-posta: oktayo@setur.com.tr
AYDIN
Haritada Göster
Kuşadası
Alpay ALDİNÇ
Tel: (0256) 612 81 41
Adres: Kuşadası Limanı
E-posta: alpaya@setur.com.tr
MUĞLA
Haritada Göster
Marmaris
Emre Murat TAŞKIN
Tel: (0252) 412 29 49
Adres: Yeni Liman Gümrük İçi Marmaris
E-posta: emret@setur.com.tr
MUĞLA
Yalıkavak
Ahmet SARIÇİÇEK
Tel: (0252) 385 39 49
Adres: Palmarina Yalıkavak Bodrum
E-posta: ahmets@setur.com.tr
MUĞLA
Haritada Göster
Bodrum Liman
Ahmet SARIÇİÇEK
Tel: (0252) 316 07 75
Adres: Bodrum Seaport, Bodrum Yolcu
Limanı, Kumbahçe Mah. İskele Cad. No.15
Bodrum/Muğla
E-posta: ahmets@setur.com.tr
BALIKESİR
Ayvalık Liman
Gökhan AZAK
Tel: (0532) 702 57 91
Adres: Ayvalık Deniz Hudut Kapısı Liman içi mağazası
E-posta: gokhana@setur.com.tr
Sınır Kapıları
MAĞAZALARI
İPSALA
Haritada Göster
Yunanistan Sınırı
Tolga UYGUN
Tel: (0284) 616 40 33
Adres: İpsala Sınır Kapısı
E-posta: tolgau@setur.com.tr
KAPIKULE
Haritada Göster
Bulgaristan Sınırı
İsmail Çağlayan ÇOBAN
Tel: (0284) 238 25 96
Adres: Kapıkule Sınır Kapısı
E-posta: caglayan.coban@setur.com.tr
HABUR
Haritada Göster
Irak sınırı
Nuri ZENGİN
Tel: (0486) 528 71 24
Adres: Habur Sınır Kapısı
E-posta: nuriz@setur.com.tr
SARP
Haritada Göster
Gürcistan Sınır Kapısı
Ahmet Bünyamin Gürsel
Tel: (0466) 371 50 36
Adres: Sarp Gümrük Müdürlüğü Sosyal
Tesisleri A Blok
E-posta: ahmet@setur.com.tr
HAMZABEYLİ
Haritada Göster
Bulgaristan Sınırı
Doğan SELVİLİ
Tel: 0 (284) 328 72 46
Adres: Hamzabeyli Sınır Kapısı (Border Gate)
E-posta: doganse@setur.com.tr
DİPLOMATİK
MAĞAZALAR
ERBİL
Haritada Göster
Erbil Diplomatik
Nural KARATAŞ
Tel: 0(750) 144 64 04
Adres: Divan Erbil Hotel Gulan Highway Erbil / Kuzey Irak
E-posta: nural@setur.com.tr